MÖBLER / Soffor / Soffa 14077437
nr 1407 7437
Soffa
1950-tal, fällbar karm. Längd: 175cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:57:28
500 kr
600 kr